Стіл учнівський регульований по висоті, двомісний, без полиці на металевому каркасі.
Стіл виготовляється з ламінованого ДСП товщиною 18 мм, торці обклеєні протиударною кромкою ПВХ товщиною 1 мм
Каркас столу може бути пофарбований в наступні кольори: салатовий, сірий.
Колір ДСП: бук, дуб молочний

Шкільна парта "90158" регулюється за висотою - 4, 5, 6 вікових категоріях і рекомендована для учнів 1-3, 4-7, 8-11 класу.
Переваги регульованих шкільних меблів у тому, що вони зможуть прослужити учням з 1 по 11 клас.
Парту також можна укомплектувати шкільними стільцями:: Стіл учнівський регульований по висоті «90292»
| Розміри парти: | |
| Висота: | 640/70/76 мм. |
| Ширина: | 1200 мм. |
| Глибина: | 500 мм. |
Парта виготовляється відповідно до вимог санітарно-гігієнічних норм, до та має відповідні сертифікати якості.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стіл учнівський двомісний |
| Ростова група | № 4, № 5, № 6 |
| Можливість регулювання висоти стільниці | Так |
| Колір | Сірий |
| Виробник | Геліка |
| Країна виробник | Україна |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 1200 мм |
| Глибина столу | 500 мм |
| Мінімальна висота регульованого столу | 640 мм |
| Максимальна висота регульованого столу | 760 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас парти | метал покритий порошковою фарбою |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 820 ₴
- Мінімальне замовлення: 5 шт.



Відправка з 18 квітня 2026