Новинка

Шафа дитяча з серії Таємничий всесвіт призначена для оснащення дошкільних навчальних закладів.
Габаритні розміри:
ширина - 1036 мм,
глибина - 400 мм,
висота - 1400 мм
Шафа виготовлена з ламінованого ДСП товщиною 16 мм, торці обклеєні протиударною кромкою ПВХ товщиною 1 мм і 0.5 мм для полиць. Кути заокруглені.
Шафа може виготовлятися в наступних колірних поєднаннях:
дуб молочний, крем

Вся продукція має відповідні сертифікати та відповідає санітарно-гігієнічним нормам.
Ціна вказана без лотків

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | Геліка |
| Тип меблів | шафа |
| Функціональне призначення | Для одягу |
| Кількість секцій | 3 |
| Кількість дверцят | 3 шт. |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 1036 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Висота | 1400 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 375 ₴



Відправка з 14 травня 2026