Комплект учнівський регульований за висотою, 1-міснийдля учнів 8-11 класів складається з: Учнівського столу 1175 та Стілець учнівський полозковий 91212
Парта одномісна, з полицею, на металевому каркасі (кругла труба діаметром 25 мм) стільниця виготовляється з ламінованого ДСП завтовшки 18 мм, торці обклеєні протиударною крайкою ПВХ завтовшки 1 мм.
Стільниця та екран парти виготовляються в кольорах: бук, дум молочний, сірий.
Каркас столу та стільця може бути у кольорі: салатовий, сірий або жовтий.
Цей комплект рекомендується для учнів 8-11 класів.
| Розміри парти: | |
| Висота: | 760 мм. |
| Ширина: | 700 мм. |
| Глибина: | 500 мм. |
| Розміри стільця: | |
| Висота: | 460 мм. |
| Ширина: | 380 мм. |
| Глибина: | 390 мм. |
Комплект виготовляється відповідно до санітарно-гігієнічних норм і має відповідні сертифікати якості.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | комплект учнівський одномісний (стіл + 1 стілець) |
| Функціональне призначення | для учнів |
| Ростова група | № 4, № 5, № 6 |
| Можливість регулювання висоти стільниці | Так |
| Можливість регулювання висоти стільця | Так |
| Колір | Сірий |
| Виробник | Геліка |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 700 мм |
| Глибина столу | 500 мм |
| Мінімальна висота регульованого столу | 640 мм |
| Максимальна висота регульованого столу | 760 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас парти | метал покритий порошковою фарбою |
| Стільниця | ДСП, ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Каркас стільця | метал |
| Сидіння | фанера |
| Спинка | фанера |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 210 ₴
- Мінімальне замовлення: 5 шт.









Відправка з 02 травня 2026